20 Mart 2011 Pazar

Malvarlığım

Çok değil bundan 4 ay öncesinde 2 tane ojem vardı ve hayatımda french haricinde bir oje sürmüşlüğüm yoktu. Değil mavi, yeşil; kırmızı ya da bordo sürmeye dahi cesaretim yoktu. Şu an geldiğimiz noktada toplam 56 tane ojem ve 8 tane yardımcım var ve ben her renk ojeyi sürebilecek cesarete sahip olmakla kalmadım; hemen her gün farklı bir oje sürer ve günlük olarak değiştirir oldum. :) Sorumlusunu daha önceden de belirtmiştim. Öykü Bu sorumlulara her gün yenisi ekleniyor. Son favorim Deniz. Hem tırnak yapısını çok beğeniyor; hem de tasarımlarına bayılıyorum.

Koleksiyonum her geçen gün genişliyor. Ama şu andaki hali bu şekilde. Hepsi işte bu kutunun içerisinde duruyorlar.Kutu tamamen doldu. Yeni aldıklarımı nereye koyacağımı düşünüyorum.


Sıralı geçişlerle başlayalım. En sevgililerim China Glaze'ler. Soldan sağa sırasıyla 2011 bahar sezonunun en sevdiklerimden Bellow Deck, Aids için çıkartılan pembe Enpowerment, rengarenk simli yeşil Atlantis, yine 2011 bahar sezonunun en güzeli içi minik simli koyu pembe Ahoy!, rengarenk büyük simlerden oluşan Snow Globe, mükemmel bir mor Grape Pop, Audrey Hepburn'ün Breakfast at Tiffany's filmine gönderme Tiffany rengi For Audrey, mor mavi arasında çok güzel bir opak renk olan Secret Peri-wink-le ve son olarak tamamen siyah Liquid LeatherCatherine Arley Holografik Serisi. Soldan sağa sırasyıla koyu pembe 666, gümüşi gri 676, pembe 675, siyah 805, mor 673, koyu gri 667, açık pembe 670, açık mavi 674, nar çiçeği kırmızı 800, bordomsu 677 ve açık gri 671


Essie ve LA Splash'lar. Yine soldan sağa Essieler lila Neo Whimsical, bordo Wicked ve çok sevdiğim Chinchilly; LA Splash'lar ise içinde kalpler bulunan koyu pembe simli Cupid, sırf kırmızı simlerden oluşan Sparkling Fire ve içinde kalpler bulunan açık pembe simli LOL.


Tek tük olan ama çok sevilenler. Yukarıdan aşağıya ve soldan sağa sırasıyla kahvemsi simli OPI My Private Jet, mükemmel bir morumsuz lilamsı Color Club Ultra Violet, süper güzel yeşil mavi simli Orly Halleys Comet, rengarenk sırf sim Milani Gems, pembe holografik Nfu Oh 63, mavi yeşil simli Sinful Colors Nail Junkie, turuncu simli Sinful Colors Ufo, içinde yıldızlar bulunan sırf simden oluşan Nyx Dreamy Glitter, koyu mor Nyx Purple Noir ve su bazlı aseton gerektirmeden soyularak çıkabilen bordo Nail Trick 108


Olmazsa olmaz Flormar'lar. Soldan sağa tam anlamıyla ten rengi 344, yanar döner rengarenk 308, siyaha yakın bir lacivert 398, inanılmaz canlı neredeyse fosforlu bir pembe 238, çok beğendiğim bir gri 391, klasik french rengi 319, altın simli açık bir kahverengi 394, koyu bir kırmızı 385 ve rakı beyazı 01Alex Avien'ler soldan sağa sırf simli 101, pembe tabanlı simli 188, yeşil yanardöner 139, Chanel paradoxal taklidi 243 (sanırım paradoxal'ı tek sevmeyen benim) ve çatlayan pembe


Ve diğerleri sedefli uçuk pembe Golden Lady 361, sedefli beyaz Golden Lady 389, çubuk simlerden oluşan Golden Rose 70, sedefli lila Golden Rose 238, varla yok arası sedefli koyu ten rengi Pastel 43 ve sedefli Pastel 110. Sanırım bu gruptan tek sevdiğim Pastel 43.Son olarak base ve top coat'lar. Yukarıdan aşağıya ve soldan sağa holografik ojeler için Nfu Oh Aqua Base Coat, çabuk kurutan top coat Essie Good to Go, matlaştıran top coat Essie Matte About You, tırnak etleri için Essie Apricot Cuticle Oil, mucizevi base coat Sally Hansen Miracle Cure, yine bir base coat Sally Hansen Complete Care 4 in 1 ve tırnaklarıma hiçbir faydası olmadığı gibi zararı olduğunu düşündüğüm Alex Avien tırnak sertleştirici ile tırnak besleyici.Belki bir gün tırnaklarımdaki hallerini de göstermeyi düşünebilirim. Şimdilik sadece şişeleriyle idare edin. :)

3 yorum:

 1. Batarsan ben sorumluluk almiyorum, ona gore bak :)

  YanıtlaSil
 2. hahaha bu isler boyle ne yazik ki :)
  sen birde nailart islerine giris bak o zaman gor, kurtulusun yok kesinlikle :))

  YanıtlaSil
 3. öyle olsun; halbuki ben sana güveniyordum öykü :))

  ayy yok nailart'a bir süre girmeyeyim. hatta mümkünse şu son verdiğim siparişler de gelsin bir müddet oje falan almayayım. :)

  YanıtlaSil