12 Mart 2011 Cumartesi

Amanınnnnn mimlenmişim

Canımcım Şizofrenik Human tarafından mimlenmişim :) İlk mimim valla çok heyecanlıyım.

Hayalinizdeki meslek nedir?
Kesinlikle cerrahlık ama malesef böyle bir hayalim olabileceğini çok geç fark ettim.

Kışın sürmeyi en sevdiğiniz parfüm?
Dolce & Gabbana Classic. Çok uzun yıllardır kış ayları için vazgeçilmezim. Ama geçen yıldan beri onun yanı sıra Versace Signature de kullanıyorum. 

Çay mı, kahve mi? Kaç şekerli/Sütlü, sütsüz?
Demleme olması şartı ile kesinlikle çay. Ama türk kahvesi de vazgeçilmezimdir. Her ikisi de şekersiz ve sert olacak. Nescafe de severim. Aynı şekilde o da şekersiz, sade ve sert olmalı.

En önemli makyaj hileniz?
Özel akşamlar haricinde makyaj yapmam. O nedenle bir hilem de yoktur.

Tam şu anda kucağınıza bir cin düşseydi ve 3 dilek hakkınız olduğunu söyleseydi, ne olurdu?
Öncelikle dilek haklarımı şöyle bir 1000'e çıkarmasını dilerdim diyeceğim ama muhtemelen bu aaaaa nidaları eşliğinde kabul olmaz. O nedenle ilk olarak benim ve sevdiklerimin uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür sürmelerini dilerdim. İkinci olarak tüm istediklerimi yapabilecek kadar çok paramın olmasını ve bu sayede çalışmadan yaşamayı isterdim. Son olarak zamanı geldiğinde güzel bir ölüm dilerdim.

Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı. Bu öünlerden ömrünüz boyunca yalnıza bir tanesini seçmek zorunda kalsanız, hangisi olurdu?
Kesinlikle kahvaltı. Ama öyle geçiştirmelik değil; haftasonu kahvaltıları gibi uzun uzadıya yenen ve bol çeşitli versiyonundan. 

Eğer Hello  Kitty olsaydınız kurdelanız be renk olurdu?
Valla hello kitty olmuşum kurdelayı düşünecek halim mi kalmış??? Neyse oyunbozanlık olmasın şimdiki kurdelası ne renk onu da bilmiyorum ama benimki turkuaz olsun.

Eğer ömrünüz boyunca yalnızca bir tane takı takma seçeneğiniz olsaydı bu ne olurdu?
Tartışmasız yüzük.

Sahip olmak istediğiniz bir yetenek?
Zor soru. Düşünceleri okumayı ya da zamanda yolculuk edebilmeyi isterdim. Bir de ufak bir kopyanın ardından X-Men Son Direniş'teki Phoenix'in gücünü seçebilirdim; hem ileri düzeyde telepati, hem de telekinezi gücü vardı. ayrıca fıstık gibi de kızdı. :)

Bitince almaya devam edeceğiniz bir kozmetik ürünü?
Koltuk altı deo stickim

Eğer geleceği görme şansınız olsaydı, görmek ister miydiniz? Evetse tam olarak neyi görmek isterdiniz?
Ben bu merakla kesin isterdim ama istenmeyecek bir özellik bence. Muhtemelen en olmadık şeyi yapar ve benim ve sevdiklerimin ölümlerine bakar sonra da hayatı kendime zindan ederdim. O nedenle ben mümkünse almayayım. Yok onları istesem de görme şansım olmayacaksa suyundan da koyun lütfen. Ohhhh her hafta şans topu, sayısal loto gibi şans oyunlarının sonuçlarını görür; ona göre oynar ve kolay yoldan fazlasıyla zengin olurdum. :))

Gizli ünlü aşkınız kim? (Fotoğraf koyun!)
Aşk dersen çocukluğumdaki Erol Evgin aşkını saymazsak hiçbir ünlüye aşık olmadım. Ama beğeni dersek gayet aleni olarak Alexander Skarsgard'ı beğeniyorum. Resim koyayım ama sulanmak yok :)


Neden Blog tutmaya başladınız?
İlk postumu okursanız anlarsınız ama kısaca bir şeyleri değiştirme ya da geliştirme, birisinin hayatına dokunma ve bir konu hakkında fikir verme ihtimalini sevdim.


Mimlediklerim : Mükerrer olmasın diye olanları yazmıyor ve bu mimi LOGAN, ProGossiv3 ve A-H'e gönderiyorum. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder